אין תגובות
צילומי תדמית

איך להתאפר לבד לצילומי סטודיו?

איך להתאפר לבד לצילומי סטודיו?

היום בבלוג שלי אני מארחת את המאפרת האחת והיחידה אולגה אלמליח שתיתן לנו כמה טיפים שווים שחשוב לדעת לפני שמתאפרים לבד לצילומי סטודיו.

אז איך להתאפר לבד לצילומי סטודיו?

שנתחיל?

טיפ מס' 1:

הקפידי על התאמה נכונה של המייקאפ- זכרי שלא מספיק לתת כיסוי רק לעור הפנים ויש צורך לכסות גם את אזור הצוואר ולעתים את המחשוף על מנת למנוע הבדלים בגוון.

טיפ מס' 2:
פודרה- מוצר חשוב ביותר בצילומים. העור שלנו נוטה להבריק באזור הT במיוחד, לכן חשוב לפדר את הפנים בכמות סבירה על מנת למנוע הברקה שלא מחמיאה בצילומים.
טיפ מס' 3:
הדגשת העיניים- מומלץ לבחור בגוונים טבעיים וניטרליים שיחמיאו לך ויחד עם זאת לא "יחווירו" את התמונה הכללית. ניתן להוסיף צללית בגימור מבריק בגווני פנינה, שמנת, חום ומוזהב. תיחום עליון/תחתון בעיפרון חום /שחור או אייליינר יעשו את העבודה מצוין. הקפידי למרוח מסקרה לסיום.
טיפ מס' 4:
סומק- זכרי שהמצלמה "בולעת" כמחצית מהאיפור,לכן על מנת שלא להיראות חיוורת מדי הוסיפי מעט יותר מהכמות הרגילה להדגשת הלחיים. גוונים של ורוד עדין,אפרסק וחומים מצטלמים נהדר.
טיפ מס' 5:
הימנעי משימוש ברונזרים ושימרים מבריקים- זה לא מצטלם טוב ומצריך מהצלם לעבוד שעות נוספות בעיבוד התמונה ושיפור האיכות.
טיפ מס' 6:
אודם- ניתן למרוח אודם או גלוס (שימי לב שלעתים הגלוס גולש מעבר לקו השפתיים ואם מדובר בצילומי תקריב זה לא ייראה טוב) בגוונים טבעיים, טון אחד או 2 יותר ממה שאת רגילה, כיון שבצילום זה ייראה עדין יותר.ממליצה לתחום את השפתיים לפני כן בעיפרון תואם על מנת "להגדיר" קוים ברורים ולאחר מכן למרוח אודם.
איך להתאפר לבד לצילומי סטודיו?

 

 

תודה רבה לאולגה, מוזמנת להישאר מעודכנות אצלה בדף הפייסבוק 🙂

 

sharing-shr

השאר תגובה